ALD centrum ojetých vozů

 

 

 

Co je to OPERATIVNÍ LEASING?

Jedná se o dlouhodobý pronájem vozu a to včetně volitelných služeb, které jsou s jeho provozem spojeny. Smlouvu můžete uzavřít na 2 až 5 let a dle vlastních potřeb si zvolíte další doplňkové služby, jako např. pojištění, servis pravidelný i nenadálý, pneuservis včetně nákupu a uskladnění pneumatik nebo asistenční službu s poskytnutím náhradního vozidla v případě nepojízdnosti. Velkou výhodou je, že se u operativního leasingu nemusíte starat o prodej vozidla, vozidlo pouze vrátíte v naší společnosti ALD Automotive.

Pokud o operativním leasingu uvažujete, budeme rádi, když si za partnera vyberete ALD Automotive. Naše služby jsou určené nejen pro podnikatele a právnické osoby, ale i pro fyzické osoby.

 

Výhody

 

          

 

Postup objednání

 

1. Odešlete žádost

V pohodlí domova si vyberete vozidlo, zvolíte si kilometrový nájezd a dobu, po kterou chcete vozidlo užívat. Můžete se rozhodnout, zda chcete mít pro vozidlo zajištěny komplexní služby spojené s jeho provozem, nebo variantu bez služeb. Svou poptávku odešlete a před uzavřením smlouvy nám dodáte podklady nutné pro schválení. 

2. Podepíšete smlouvu

Po schválení Vámi dodaných podkladů Vám vystavíme smlouvu. Tu můžete podepsat po předchozí domluvě osobně v centrále ALD Automotive, na pobočce ALD Automotive nebo vzdáleně s provedením zprostředkované identifikace na Czech POINT. Vozidlo pro Vás objednáme poté, co od Vás podepsanou smlouvu obdržíme.

3. Převezmete vůz

Abychom Vám poskytli služby za výhodné ceny, bude dodavatelem vozidla spolupracující autorizovaný dealer dané značky. Budeme se přitom snažit, abychom Vám vyšli co nejvíce vstříc a nalezli vhodného prodejce ve Vašem okolí. Jakmile bude vozidlo připraveno k vyzvednutí, navrhneme Vám termín předání, který Vám bude vyhovovat.

4. Pohodlně jezdíte

Po celou dobu užívání Vašeho vozidla jsme Vám k dispozici. Pokud využijete i komplexní servisní služby, pomůžeme Vám se servisem, pneuservisem nebo ve spolupráci s asistenční službou vyřešíme Váš problém a zajistíme Vaši mobilitu. Budeme se těšit, že pro další vozidlo si jako partnera zvolíte opět ALD Automotive.

 

 
 

Part of ALD Automotive Group ALD Automotive